Busch Jaeger SA-M-4.16.2.12 Schakelaktor 4-voudig voor Busch-free@home
Busch Jaeger SA-M-12.16.2.12 Schakelaktor 8-voudig voor Busch-free@home
Busch Jaeger BA-M-8.230.1.11 Jaloezieaktor 8-voudig voor Busch-free@home
Artikelnr: 2CDG510025R0021
EAN: 4053546111255
216,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Ean code
Graag eerst even advies?
Maak een vrijblijvende afspraak
  • Ophalen van je bestelling in Capelle aan den IJssel mogelijk
  • Altijd 30 dagen bedenktijd na ontvangst van je bestelling
  • Alle vermelde prijzen zijn inclusief 21% BTW
  • Minimaal 2 jaar garantie op je aankoop
  • Grotere aantallen bestellen? Vraag een offerte aan
Dit product in het kort
De schakelactor is geschikt voor belastingen tot 16A per kanaal en ontworpen voor betrouwbare en stabiele werking binnen een bekabeld Busch-free@home systeem.
Productkenmerken
  • Voor het schakelen van 4 onafhankelijke 127V/230V-verbruikers
  • De busaansluiting gebeurt via de meegeleverde busaansluitklem.
  • Bedieningselementen: Relaisbedieningseenheid
  • Weergave-elementen: Relaisbedieningseenheid
  • Vermogensverlies: 4 W
  • Busspanning: 24 V
  • Uitgangen: 4
  • Soort belasting: AC1
  • Nominale stroom: 16 A, cos φ0,8
  • Uitgangsspanning: 230 V~
  • Soort belasting: AC3
  • Nominale stroom: 8 A, cos φ0,45
  • Beschermingsgraad apparaat: IP 20
  • Temperatuurbereik apparaat: -5 °C tot 45 °C
  • Afmetingen (h x b x d): 90 mm x 72 mm x 64 mm