Busch Jaeger SA-M-12.16.2.12 Schakelaktor 12-voudig voor Busch-free@home
Busch Jaeger DA/M.4.315.2.11 Dimaktor 4-voudig voor Busch-free@home (4x 310W)
Busch Jaeger SA-M-12.16.2.12 Schakelaktor 8-voudig voor Busch-free@home
Artikelnr: 2CDG510027R0021
EAN: 4053546111279
369,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Ean code
Graag eerst even advies?
Maak een vrijblijvende afspraak
  • Ophalen van je bestelling in Capelle aan den IJssel mogelijk
  • Altijd 30 dagen bedenktijd na ontvangst van je bestelling
  • Alle vermelde prijzen zijn inclusief 21% BTW
  • Minimaal 2 jaar garantie op je aankoop
  • Grotere aantallen bestellen? Vraag een offerte aan
Dit product in het kort
De schakelactor is geschikt voor belastingen tot 16A per kanaal en ontworpen voor betrouwbare en stabiele werking binnen een bekabeld Busch-free@home systeem.
Productkenmerken
  • Schakelactor 12-voudig voor Busch-free@home.
  • Voor elke uitgang is handmatige bediening van het contact mogelijk.
  • De schakelstatus van het contact wordt weergegeven.
  • De 16A standaardserie is geschikt voor het schakelen van ohmse belastingen (AC1).
  • Bedieningselementen: Relaisbedieningseenheid
  • Weergave-elementen: Relaisbedieningseenheid
  • Vermogensverlies: 12 W
  • Busspanning: 24 V
  • Uitgangen: 12
  • Maximaal schakelvermogen: 2500 W
  • Nominale stroom: 16 A, cos φ0,8
  • Uitgangsspanning: 230 V~
  • Soort belasting: AC3
  • Beschermingsgraad apparaat: IP 20
  • Temperatuurbereik apparaat: -5 °C tot 45 °C
  • Afmetingen (h x b x d): 90 mm x 210 mm x 64 mm