Busch Jaeger BA-M-8.230.1.11 Jaloezieaktor 8-voudig voor Busch-free@home
Busch Jaeger SA-M-4.16.2.12 Schakelaktor 4-voudig voor Busch-free@home
Busch Jaeger BA-M-4.230.1.11 Jaloezieaktor 4-voudig voor Busch-free@home
Artikelnr: 2CDG510029R0021
EAN: 4053546111293
372,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Ean code
Graag eerst even advies?
Maak een vrijblijvende afspraak
  • Ophalen van je bestelling in Capelle aan den IJssel mogelijk
  • Altijd 30 dagen bedenktijd na ontvangst van je bestelling
  • Alle vermelde prijzen zijn inclusief 21% BTW
  • Minimaal 2 jaar garantie op je aankoop
  • Grotere aantallen bestellen? Vraag een offerte aan
Dit product in het kort
De jaloezieactor ondersteunt aandrijvingen van 24V tot 230V AC en is voorzien van onderlinge vergrendeling per kanaal, zodat op- en neerbewegingen veilig worden aangestuurd.
Productkenmerken
  • Voor de besturing van 8 onafhankelijke jaloezie- resp. rolluikmotoren.
  • De uitgangen zijn onderling vergrendeld.
  • De busaansluiting gebeurt via de meegeleverde busaansluitklem.
  • Vermogensverlies: 3 W
  • Busspanning: 24 V
  • Uitgangen: 4
  • Soort belasting: AC3
  • Nominale stroom: 6 A, cos φ0,45
  • Uitgangsspanning: 230 V~
  • Beschermingsgraad apparaat: IP 20
  • Temperatuurbereik apparaat: -5 °C tot 45 °C
  • Afmetingen (h x b x d): 90 mm x 140 mm x 64 mm