Busch Jaeger BA-M-4.230.1.11 Jaloezieaktor 4-voudig voor Busch-free@home
Busch Jaeger BA-M-8.230.1.11 Jaloezieaktor 8-voudig voor Busch-free@home
Busch Jaeger 6254/0.6 Verwarmingsaktor 6-voudig voor Busch-free@home
Artikelnr: 2CDG510028R0021
EAN: 4053546111286
224,99
Beschikbaarheid: Op voorraad
Ean code
Graag eerst even advies?
Maak een vrijblijvende afspraak
  • Ophalen van je bestelling in Capelle aan den IJssel mogelijk
  • Altijd 30 dagen bedenktijd na ontvangst van je bestelling
  • Alle vermelde prijzen zijn inclusief 21% BTW
  • Minimaal 2 jaar garantie op je aankoop
  • Grotere aantallen bestellen? Vraag een offerte aan
Dit product in het kort
De uitgangen zijn onderling softwarematig vergrendeld, zodat op- en neerbewegingen veilig worden aangestuurd. Daarnaast ondersteunt de actor aandrijvingen van 24V tot 230V AC, wat zorgt voor brede toepasbaarheid.
Productkenmerken
  • Voor de besturing van 4 onafhankelijke jaloezie- resp. rolluikmotoren.
  • De uitgangen zijn onderling vergrendeld.
  • De busaansluiting gebeurt via de meegeleverde busaansluitklem.
  • Vermogensverlies: 2 W
  • Busspanning: 24 V
  • Uitgangen: 4
  • Soort belasting: AC3
  • Nominale stroom: 6 A, cos φ0,45
  • Uitgangsspanning: 230 V~
  • Beschermingsgraad apparaat: IP 20
  • Temperatuurbereik apparaat: -5 °C tot 45 °C
  • Afmetingen (h x b x d): 90 mm x 72 mm x 64 mm
  • Modulebreedte: 4 TE
Afmetingen
  • (h x b x d) 96 mm × 120 mm × 126 mm